Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r., 145 dzień roku.   Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

Najnowsze wideo

Polecamy

Moja Ostrołęka Sklep komputerowy Reset Sklep Best Office w Ostrołęce Agrometal Master Mróz Polski Związek Wędkarski

09.08.2012Porozumienie dotyczące wstępu na kanał zrzutowy elektrowni B zostało zawarte

INFORMACJA
Wychodząc naprzeciw potrzebom wędkarzy, po ponad trzymiesięcznej pracy związanej z uzgodnieniami, zostało zawarte Porozumienie pomiędzy Zarządem Okręgu Mazowieckiego PZW w Warszawie, a Zarządem Spółki ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA w Ostrołęce, dotyczące umożliwienia wstępu wędkarzom na kanał zrzutowy elektrowni B.


Gospodarzem terenu kanału jest nasze koło, co zobowiązuje nas do szczególnych starań aby panował tam porządek. Wstęp na teren kanału zrzutowego będzie odpłatny, a fundusze zgromadzone posłużą ochronie wód i utrzymaniu na tym terenie porządku.
Uprawianie wędkarstwa odbywać się będzie zgodnie z Regulaminem amatorskiego połowu ryb, obowiązuje także zezwolenie na amatorski połów ryb wędką, które każdy wędkarz otrzymuje przy wykupie składek.
Ilość kart wstępu całorocznych (abonament) określono na 80 sztuk w cenie brutto 80 PLN.
Karty wstępu jednodniowe i trzydniowe wyceniono odpowiednio na 7,00 i 10,00 PLN brutto.
Na odwrocie karty wstępu zostały określone w punktach zasady korzystania z tego terenu. Te zasady będą rygorystycznie przestrzegane przez służbę ochrony ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA i służby kontroli PSRyb i SSRyb z ostrołęckich kół.
Karty wstępu będą rozprowadzane od 09.05.2011r. w dwóch punktach:
1. Sklep wędkarski KONTRAST W Ostrołęce
2. W ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA przez kol. Jarosława Rykowskiego
Zarząd Koła Nr 72
"ENERGOPAP"


«« Powrót


Wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy prosimy powoływać się na źródło, podając aktywny odnośnik do naszej strony www.energopap.ostroleka.pl.