Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 22 dzień roku.   Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności

Najnowsze wideo

Polecamy

Moja Ostrołęka Sklep komputerowy Reset Sklep Best Office w Ostrołęce Agrometal Master Mróz Polski Związek Wędkarski

14.10.2012Zniknie brama na ul. Sowińskiego

Brama na ul. Sowińskiego

Do jutra powinna zostać usunięta brama na ul. Sowińskiego. Na ostatniej sesji nie wyrazili zgody na pozbawienie wspomnianej ulicy kategorii drogi gminnej. Interpelację w tej sprawie złożył radny Maciej Kleczkowski (PO).


- Ulica Sowińskiego jako droga gminna jest drogą publiczną i powinna być ogólnodostępna. Proszę o podjęcie działań mających na celu umożliwienie przejazdu ulicą Sowińskiego na całej jej długości. Przypomnę, że wspomniana ulica jest jedynym dojazdem dla wędkarzy do tzw. "starej ciepłej" - pisał w interpelacji radny Maciej Kleczkowski.

Odpowiedź zajęła prezydentowi Januszowi Kotowskiemu (PiS) blisko dwa tygodnie.
- Przedsiębiorca zajmujący pas drogowy drogi gminnej publicznej ulicy Sowińskiego wystąpił o zmianę decyzji w części dotyczącej okresu zajęcia pasa drogowego tej drogi. Termin zajęcia został określony do 15 października 2012 r. W związku z powyższym brama przegradzająca ulicę Sowińskiego powinna zostać usunięta w terminie do 15 października 2012 r - pisze w odpowiedzi na interpelację prezydent Janusz Kotowski.

Źródło: www.moja-ostroleka.pl


«« Powrót


Wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy prosimy powoływać się na źródło, podając aktywny odnośnik do naszej strony www.energopap.ostroleka.pl.