Dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024 r., 204 dzień roku.   Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

Aktualności

Najnowsze wideo

Polecamy

Moja Ostrołęka Sklep komputerowy Reset Sklep Best Office w Ostrołęce Agrometal Master Mróz Polski Związek Wędkarski

15.05.2014Spinningowe Mistrzostwa Koła w kategorii seniorów

Zarząd Koła nr 72 "Energopap" informuje zainteresowanych członków koła, że w niedzielę 25 maja odbędą się Spinningowe Mistrzostwa Koła w kategorii seniorów.


Zawody odbędą się z łodzi na Jeziorze Białoławki. Zawody będą rozegrane w jednej turze 7-godzinnej. Przypominamy o zabraniu kotwicy z linką i sprzętu ratunkowego - kapoki.

Uwaga!
Zgodnie z przepisami łódź PZW musi posiadać atestowane indywidualne środki ratunkowe dla każdego członka załogi oraz dodatkowy atestowany środek ratunkowy w postaci koła ratunkowego lub rzutki rękawkowej. W przypadku silnika spalinowego również gaśnicę.

Zbiórka zainteresowanych startem w mistrzostwach, w miejscowości Kwik o godz. 7.00 (dojazd własnym środkiem transportu), 7.15 losowanie łodzi.

Wiadomości i zapisy w Sklepie Wędkarskim "Kontrast". Zapisy przyjmowane są do piątku 23 maja do godz. 18.00, do wyczerpania miejsc.

Wszystkich wędkarzy serdecznie zapraszamy do rywalizacji.

Zarząd Koła


«« Powrót


Wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy prosimy powoływać się na źródło, podając aktywny odnośnik do naszej strony www.energopap.ostroleka.pl.