Dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024 r., 204 dzień roku.   Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

Aktualności

Najnowsze wideo

Polecamy

Moja Ostrołęka Sklep komputerowy Reset Sklep Best Office w Ostrołęce Agrometal Master Mróz Polski Związek Wędkarski

26.05.2014Policja i strażnicy walczą z kłusownikami

Wspólne działania policjantów oraz społecznej straży rybackiej zakończyły się zabezpieczeniem sieci rybackiej.
Skontrolowano także trzech mężczyzn, z których jeden przyznał się do kłusowania.


W ostatnim czasie na wodach powiatu ostrołęckiego coraz częściej można spotkać policyjnych wodniaków oraz społeczną staż rybacką. W czwartek działania takie prowadzono w ramach akcji "Sieć". Około godziny 17.00 wspólny patrol rozpoczął kontrolę starorzeczy na wysokości Kamianki, a następnie przeniósł się na drugi brzeg na wysokości miejscowości Modzele.

- Zatrzymano do kontroli trzech mężczyzn, jak również skontrolowano zaparkowany pojazd. Zatrzymani to mieszkańcy gminy Młynarze oraz Ostrołęki. W oplu policjanci znaleźli kłęby sznura. Dalej skontrolowano starorzecze, gdzie ujawniono rozłożoną siatkę. Sieci powiązane były tą samą linką, która znajdowała się w aucie. Jeden z mężczyzn przyznał się do kłusowania. Dalsze postępowanie w powyższej sprawie prowadzą policjanci z Makowa Mazowieckiego - mówi asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.


«« Powrót


Wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy prosimy powoływać się na źródło, podając aktywny odnośnik do naszej strony www.energopap.ostroleka.pl.