Dzisiaj jest sobota, 19 września 2020 r., 262 dzień roku.   Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Aktualności

Najnowsze wideo

Polecamy

Moja Ostrołęka Sklep komputerowy Reset Sklep Best Office w Ostrołęce Agrometal Master Mróz Polski Związek Wędkarski

16.05.2019Tydzień czystości wód - Sprzątanie Świata i Zawody Rzutowe (11.05.2019 r.)

Sukcesem zakończyła się coroczna akcja sprzątania świata oraz zawody rzutowe. Wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu wędkarzy z naszego koła i kół z Myszyńca i Szczytna, a także dzieci i młodzieży. W całej akcji udział wzięły 63 osoby.


Dzięki akcji oczyszczone zostały brzegi zbiornika Wykrot oraz jego najbliższe otoczenie z rzeką Rozogą na wlocie i ujściu ze zbiornika. Tradycyjnie zebrano duże ilości śmieci. Duże zaangażowanie wykazali także drużyna harcerska z Myszyńca, uczniowie Zespołu Szkół w Wykrocie, z placówek w Ostrołęce i Szczytnie oraz dzieci z Zespołu Placówek Wsparcia Dziennego "Promyk" w Ostrołęce. 


Akcja połączona była także z zawodami rzutowymi. Zorganizowano konkursy sprawnościowe, a najlepsi zostali nagrodzeni pucharami i książkami. W zawodach rzutowych i sprawnościowych startowały 42 osoby. 

Wyniki rywalizacji w zawodach rzutowo-sprawnościowych:

 

KATEGORIA KADET:

1. Roksana Drężek
2. Gracjan Domański
3. Małgorzata Drężek

4. Matylda Brakoniecka

5. Maciej Szymańczyk 

6. Anna Drężek

KATEGORIA JUNIOR:

1. Wiktor Olbryś
2. Szymon Bakuła
3. Bartłomiej Kulas

4. Katarzyna Szukalska

5. Dominika Rolka

6. Tomasz Niksa

My, wędkarze, staramy się wpajać zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na lądzie podczas wszystkich naszych akcji wiosenno-letnich. Tegoroczna impreza została zakończona wspólnym grillowaniem. Pogoda była sprzyjająca i udało się przeprowadzić zaplanowany program bez niespodzianek. Lasy okalające zbiornik, w większości stanowią własność Lasów Państwowych, administrowanych przez Nadleśnictwo w Myszyńcu, Leśnictwo Wykrot.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za sprawne przygotowanie i przeprowadzenie dyscyplin sprawnościowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w tym cyklicznym przedsięwzięciu.


Zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć TUTAJ


«« Powrót


Wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy prosimy powoływać się na źródło, podając aktywny odnośnik do naszej strony www.energopap.ostroleka.pl.