Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 22 dzień roku.   Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Strona główna

Najnowsze wideo

Polecamy

Moja Ostrołęka Sklep komputerowy Reset Sklep Best Office w Ostrołęce Agrometal Master Mróz Polski Związek Wędkarski

30.04.2013Otwarcie sezonu wędkarskiego 2013 (zdjęcia)

Z dwutygodniowym opóźnieniem w niedzielę 28 kwietnia odbyły się Zawody Otwarte o Puchar Wiceprzewodniczącego Zarządu Koła nr 72 "Energopap".

Są to zawody otwarte, które otwierającą sezon letni w kole, a do udziału zapraszamy wszystkich chętnych kolegów wędkarzy.

Czytaj więcej »»

30.04.2013Wiosenne sprzątanie świata (zdjęcia)

W tym roku wiosna przyszła na tyle późno że, akcję "sprzątania świata" przeprowadziliśmy dopiero w sobotę 27 kwietnia.
Oczyszczono brzegi zbiornika Wykrot oraz jego najbliższe otoczenie zbierając prawie dwa kontenery śmieci.

Czytaj więcej »»

08.04.2013Informacja w sprawie udostępnienia kanału zrzutowego do celów wędkarskich

Zarząd koła nr 72 "Energopap" informuje kolegów wędkarzy, że mimo przekazanego w sobotę 9 lutego 2013 r. przez Wiceprezesa Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW Pana Waldemara Lewandowskiego stanowiska Zarządu Województwa Mazowieckiego o nieustanawianiu częściowego zakazu amatorskiego połowu ryb na odcinku rzeki Narew w rejonie 152 km włącznie z kanałami ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA na lewym brzegu, do chwili obecnej Zarząd Okręgu Mazowieckiego PZW nie udzielił wyjaśnień i nie zajął oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Czytaj więcej »»

18.02.2013Mistrzostwa w wędkarstwie podlodowym

W niedzielę (17 lutego) odbyły się Mistrzostawa Koła "Energopap" w wędkarstwie podlodowym. Zawody rozegrano na jeziorze Branickim w dwóch turach, przy sprzyjającej pogodzie. Nadzwyczajnych okazów nie złowiono, dominowała raczej drobna ryba.

Czytaj więcej »»

16.02.2013Wojewoda o zakazie połowu ryb

Zarząd województwa nie ma zamiaru podejmować uchwały w sprawie zakazu uprawiania amatorskiego połowu ryb na odcinku rzeki Narew wraz z kanałami poboru i zrzutu wody przez ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA. Odpowiedź wojewody trafiła do naszego koła.

Czytaj więcej »»

11.02.2013Wycieczka połączona z zawodami

Zarząd Koła nr 72 "Energopap" informuje, że w niedzielę 24 lutego organizowana jest dla członków koła wycieczka połączona z zawodami do miejscowości Łukajno nad Jezioro Śniardwy.

Czytaj więcej »»

11.02.2013Postępowanie administracyjne wobec PZW

Tym tematem Polski Związek Wędkarski oraz liczna społeczność wędkarzy z całej Polski żyją od kilku miesięcy. Mowa o znowelizowanej ustawie o sporcie z 25 czerwca 2010 roku. Zgodnie z jej zapisami status związku sportowego może mieć jedynie organizacja będąca federacją osób prawnych (organizacji sportowych - klubów i stowarzyszeń).

Czytaj więcej »»