Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 22 dzień roku.   Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Strona główna

Najnowsze wideo

Polecamy

Moja Ostrołęka Sklep komputerowy Reset Sklep Best Office w Ostrołęce Agrometal Master Mróz Polski Związek Wędkarski

29.09.2012Zarybianie sumem

W piątek do zbiornika w Wykrocie wpuszczono 55 sumów. W zarybianiu narybkiem jesiennym suma uczestniczyły uczennice ze szkoły podstawowej w Wykrocie, przedstawiciele ostrołęckich kół PZW "Energopap" i "Narew" oraz Antoni Jabłoński z Okręgu Mazowieckiego PZW.

Czytaj więcej »»

25.09.2012Apel do wędkarzy

Wędkarzu, jeżeli zauważyłeś na naszych wodach kłusowników - zawiadom odpowiednie służby, Alarmuj SSRyb. Jest to przecież twój obowiązek – to przecież twoje ryby. Płacisz co roku za to, żeby móc łowić. Dość bezkarności złodziei nad naszymi wodami. Jeżeli sami nie ochronimy naszych wód nikt tego za nas nie uczyni.

Czytaj więcej »»

20.09.2012Posprzątamy w Wykrocie

Na sobotę 6 października zaplanowano wycieczkę na zbiornik w Wykrocie połączoną z akcją "Sprzątanie świata" i zawodami rzutowymi. Koszty przejazdu i ubezpieczenia pokrywa koło PZW "Energopap". Zapisy przyjmowane są do dnia 5.10.2012 r. (piątek) do godz. 16.00 w sklepie wędkarskim Kontrast w Ostrołęce przy ul. Kopernika 4.

Czytaj więcej »»

11.09.2012Zmiana terminu zawodów spinningowych

Zarząd Koła PZW nr 72 "Energopap" informuje, że z powodu kolizji terminów Spinningowe Mistrzostwa Koła w kategorii seniorów zostają przeniesione na dzień 30.09.2012 r. (niedziela). Wszystkie pozostałe informacje dotyczące mistrzostw nie ulegają zmianie.

Czytaj więcej »»

11.09.2012Wyniki Spławikowych Mistrzostw Koła "Energopap"

Przy pięknej słonecznej i bezwietrznej pogodzie rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW "Energopap". Na Kanale Szymońskim o puchary i nagrody rywalizowało 19 kadetów i juniorów. Najczęściej młodzi zawodnicy łowili ukleję, krapa i płoć. Organizatorzy zdecydowali się przeprowadzić mistrzostwa w czterech kategoriach wiekowych. Osiągnięto wyniki których z pewnością nie powstydziliby się dorośli wędkarze.

Czytaj więcej »»

04.09.2012Spinningowe mistrzostwa koła w kategorii senior

Spinninogwe mistrzostwa koła PZW "Energopap" odbędą się na jez. Białoławki k. Piszu. Wędkarze zrzeszeni w kole rywalizować będą w kategorii seniorów w niedzielę 16 września br. Zawody odbywać będą się z łodzi. Zarząd koła przypomina o zabraniu kotwicy z linką.

Czytaj więcej »»

02.09.2012Młodzi wędkarze na start

Na Kanale Szymońskim k. Mikołajek odbędą się zawody spławikowe o mistrzostwo koła PZW "Energopap". Impreza odbędzie się w niedzielę 9 września br. Wędkarze rywalizować będą w kategoriach młodszy kadet, kadet, młodszy junior i junior. Koszty przejazdu i ubezpieczenia pokrywa koło PZW.

Czytaj więcej »»

20.08.2012Sum okaz

25-kilogramowym okazałym sumem może pochwalić się członek koła PZW "Energopap". Ogromną rybę Grzegorz Zyśk złowił w ubiegłą niedzielę na odcinku rzeki Narew w pobliżu siedziby ostrołęckiej elektrowni.

Czytaj więcej »»

20.08.2012"Promyk" w Wykrocie

W piątek 27 lipca w ramach akcji "Bezpieczne wakacje" zarząd koła PZW "Energopap" zorganizował wycieczkę dla dzieci z Zespołu Placówek Wsparcia Dziennego "Promyk" w Ostrołęce. Podopieczni ośrodka przy ul. Padlewskiego wędkowali nad zbiornikiem wodnym w mejscowości Wykrot.

Czytaj więcej »»