Dzisiaj jest niedziela, 14 kwietnia 2024 r., 104 dzień roku.   Imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Strona główna

Najnowsze wideo

Polecamy

Moja Ostrołęka Sklep komputerowy Reset Sklep Best Office w Ostrołęce Agrometal Master Mróz Polski Związek Wędkarski

14.10.2012Zniknie brama na ul. Sowińskiego

Brama na ul. Sowińskiego

Do jutra powinna zostać usunięta brama na ul. Sowińskiego. Na ostatniej sesji nie wyrazili zgody na pozbawienie wspomnianej ulicy kategorii drogi gminnej. Interpelację w tej sprawie złożył radny Maciej Kleczkowski (PO).

Czytaj więcej »»

08.10.2012Jesienne sprzątanie świata nad zbiornikiem w Wykrocie

W ubiegłą sobotę wędkarze i młodzież szkolna wspólnie sprzątali brzegi zbiornika wodnego w Wykrocie. Ogółem w akcji udział wzięło ponad 120 osób. Oprócz wędkarzy duże zaangażowanie wykazali uczniowie Publicznego Gimnazjum w Myszyńcu, Zespołu Szkół w Wykrocie i Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce, którzy licznie wspomagali członków kół PZW "Energopap" z Ostrołęki i "Odrodzenie" ze Szczytna.

Czytaj więcej »»

03.10.2012400 kg suma trafiło do Narwi

We wtorek 2 października Narew w Kamiance została zarybiona jesiennym narybkiem suma. Akcja zarybieniowa skupiła zainteresowanie wielu osób i instytucji. Zarybianie przeprowadzili członkowie kół PZW z Ostrołęki nr 38 Narew i nr 72 Energopap. Obecni byli rzecznik prasowy ZG PZW Antoni Kustusz, przedstawicielka RZGW Halina Białczak i przedstawiciel stowarzyszenia Ekomena Ostrołęka.

Czytaj więcej »»

01.10.2012Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesów Kół nr 40, 72 i 73

Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesów Kół nr 40, 72 i 73 odbędą się na Kanale Szymońskim w niedzielę 14 października br.
Impreza organizowana jest jako zakończenie sezonu letniego. O miano najlepszego zawodnicy rywalizować będą w trzech kategoriach: junior, senior i oldboy. Dla wszystkich kategorii przewidziano pamiątkowe puchary i dyplomy.

Czytaj więcej »»

01.10.2012Wyniki spinningowych mistrzostw koła

W niedzielę 30 września na jeziorze Białoławki w miejscowości Kwik odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Koła nr 72 "Energopap". Organizatorzy przewidzieli jedną 7-godzinną turę. Zawodnicy łowili ryby z łodzi. Pomimo słabego brania odnotowano dośc dobre wyniki.

Czytaj więcej »»

29.09.2012Zarybianie sumem

W piątek do zbiornika w Wykrocie wpuszczono 55 sumów. W zarybianiu narybkiem jesiennym suma uczestniczyły uczennice ze szkoły podstawowej w Wykrocie, przedstawiciele ostrołęckich kół PZW "Energopap" i "Narew" oraz Antoni Jabłoński z Okręgu Mazowieckiego PZW.

Czytaj więcej »»

25.09.2012Apel do wędkarzy

Wędkarzu, jeżeli zauważyłeś na naszych wodach kłusowników - zawiadom odpowiednie służby, Alarmuj SSRyb. Jest to przecież twój obowiązek – to przecież twoje ryby. Płacisz co roku za to, żeby móc łowić. Dość bezkarności złodziei nad naszymi wodami. Jeżeli sami nie ochronimy naszych wód nikt tego za nas nie uczyni.

Czytaj więcej »»

20.09.2012Posprzątamy w Wykrocie

Na sobotę 6 października zaplanowano wycieczkę na zbiornik w Wykrocie połączoną z akcją "Sprzątanie świata" i zawodami rzutowymi. Koszty przejazdu i ubezpieczenia pokrywa koło PZW "Energopap". Zapisy przyjmowane są do dnia 5.10.2012 r. (piątek) do godz. 16.00 w sklepie wędkarskim Kontrast w Ostrołęce przy ul. Kopernika 4.

Czytaj więcej »»

11.09.2012Zmiana terminu zawodów spinningowych

Zarząd Koła PZW nr 72 "Energopap" informuje, że z powodu kolizji terminów Spinningowe Mistrzostwa Koła w kategorii seniorów zostają przeniesione na dzień 30.09.2012 r. (niedziela). Wszystkie pozostałe informacje dotyczące mistrzostw nie ulegają zmianie.

Czytaj więcej »»

11.09.2012Wyniki Spławikowych Mistrzostw Koła "Energopap"

Przy pięknej słonecznej i bezwietrznej pogodzie rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW "Energopap". Na Kanale Szymońskim o puchary i nagrody rywalizowało 19 kadetów i juniorów. Najczęściej młodzi zawodnicy łowili ukleję, krapa i płoć. Organizatorzy zdecydowali się przeprowadzić mistrzostwa w czterech kategoriach wiekowych. Osiągnięto wyniki których z pewnością nie powstydziliby się dorośli wędkarze.

Czytaj więcej »»

04.09.2012Spinningowe mistrzostwa koła w kategorii senior

Spinninogwe mistrzostwa koła PZW "Energopap" odbędą się na jez. Białoławki k. Piszu. Wędkarze zrzeszeni w kole rywalizować będą w kategorii seniorów w niedzielę 16 września br. Zawody odbywać będą się z łodzi. Zarząd koła przypomina o zabraniu kotwicy z linką.

Czytaj więcej »»

02.09.2012Młodzi wędkarze na start

Na Kanale Szymońskim k. Mikołajek odbędą się zawody spławikowe o mistrzostwo koła PZW "Energopap". Impreza odbędzie się w niedzielę 9 września br. Wędkarze rywalizować będą w kategoriach młodszy kadet, kadet, młodszy junior i junior. Koszty przejazdu i ubezpieczenia pokrywa koło PZW.

Czytaj więcej »»